home / firma / proces rekrutacji

proces rekrutacji

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do zespołu EMED zachęcamy do zapoznania się z etapami rekrutacji w naszej firmie. Przebiegają one następująco:

Etap I

Proces rekrutacji zaczyna się od przygotowania oferty pracy po kątem kluczowych obowiązków i potrzebnych kwalifikacji. Oferta pracy jest dalej publikowana na www.emed.pl, w prasie, internecie i akademickich biurach pracy. W ciągu następnych dwóch tygodni zbieramy zgłoszenia na nasze ogłoszenie.

Etap II

Zapoznajemy się z nadesłanymi ofertami pracy i wybieramy te, które odpowiadają naszym potrzebom.

Etap III

Zapraszamy wybranych kandydatów do nas na test kwalifikacyjny. Test ma na celu skonfrontować kandydata z zadaniami jakie w praktyce czekają na niego w firmie.

Etap IV

Kandydaci z najlepszymi wynikami wypracowanymi na teście są zapraszani na spotkanie z kadrą zarządzającą. Spotkanie to jest dobrą okazją dla kandydata, który bezpośrednio od nas może dowiedzieć się więcej o kulturze pracy w firmie, a także o samym stanowisku pracy. My natomiast, mamy okazję szerzej porozmawiać o doświadczeniu zawodowym kandydata, wykształceniu i oczekiwaniach dotyczących przyszłej pracy.

O ostatecznych wynikach rekrutacji informujemy w ciągu tygodnia od zakończenia całego procesu rekrutacji. Z tymi, którzy przeszli pomyślnie rekrutację, spotykamy się jeszcze raz, aby omówić szczegółowe warunki pracy.

Przygotuj się do rekrutacji:

  1. Poznaj nas – przejrzyj stronę firmową, materiały produktowe i zapoznaj się dokładnie z ofertą pracy
  2. Pokaż nam swoje mocne strony – przygotuj portfolio projektów
    i podsumowanie doświadczeń zawodowych
  3. Wydrukuj i dokładnie przeczytaj dokumenty aplikacyjne przed spotkaniem z kadrą zarządzającą
  4. Pomyśl o co chciałbyś zapytać na spotkaniu z nami w kwestii pracy
    i naszej firmy

Powodzenia!

top