home / firma / dołącz do zespołu

dołącz do zespołu

Osoby zainteresowane podjęciem pracy lub stażu studenckiego w naszej firmie mogą przesłać swój życiorys zawodowy wraz z listem motywacyjnym na adres praca@emed.pl. Nasz zespół tworzą inżynierowie mechatronicy, programiści, eksperci ds. eksportu i handlu, marketingu, konsultanci handlowi
i obsługi klienta oraz pracownicy produkcyjni. Zapraszamy do przesyłania CV. Zapoznaj się z polityką personalną oraz procesem rekrutacji w EMED.Praktyki studenckie

Na praktyki do firmy EMED zapraszamy osoby, których zainteresowania są zgodne z profilem działalności firmy i praktyk. Interesują nas programiści, projektanci elektroniki, serwisanci, testerzy, osoby tworzące dokumentację urządzeń oraz projektujące mechanikę. Dokładny profil zajęć jest indywidualnie ustalany z pracodawcą. Podstawową zasadą praktyk jest uzyskanie wzajemnej korzyści.

Praktyki w EMED są płatne, a praktykanci rozliczani są z efektów pracy. Współpracujemy  wyłącznie z osobami, które są w stanie przychodzić do pracy w sposób regularny, zgodnie z zadeklarowanym wcześniej harmonogramem – minimum 20h tygodniowo.

Osoby zainteresowane podjęciem praktyk w firmie EMED zapraszane są na test, podczas którego sprawdzana jest między innymi znajomość języka C oraz podstaw elektroniki. Kolejnym krokiem jest rozmowa z pracodawcą.

W dziale projektowym firmy EMED pracuje obecnie około 15 osób. Większość z nich podjęła pracę po odbyciu praktyk studenckich.
Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem praktyk wyślij cv na adres praca@emed.pl i umów się na test.

top

Ta strona używa Cookie (dowiedz się więcej) - This site uses cookies (find out more)
Potwierdź, wybierając OK